O nas

PPHU “Mada” jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat.
Firma stopniowo rozrastała się, poszerzając asortyment o coraz to nowsze produkty dostosowane do wymogów klientów. Obecnie nasza działalność opiera się na imporcie i hurtowej dystrybucji impulsowych słodyczy z całego świata.

W 2009 roku wprowadziliśmy na rynek markę własną „X-Treme ”, która jest aktualnie wiodącą marką w segmencie słodyczy impulsowych w Europie.

Dzięki wytrwałej pracy oraz zdobytemu doświadczeniu udało nam się pozyskać rynki europejskie: Niemiec, Węgier, Słowacji, Czech, Łotwy, Grecji, Bułgarii, Słowenii, Szwecji i Hiszpanii. Firma ciągle dąży do zdobywania nowych rynków, także z innych kontynentów np. Afryki, Ameryki Płn.

Podstawowa zasada, jaką kierujemy się w prowadzeniu naszego “słodkiego” biznesu brzmi: wysoka jakość za przystępną cenę z zachowaniem terminowości dostaw i rzetelności w obsłudze swoich klientów. Satysfakcja naszych klientów motywuje nas do codziennego podejmowania wysiłków i wyzwań związanych z kreowaniem nowych i doskonalszych produktów odpowiadających nawet najbardziej wybrednym gustom. Dowodem tego są nasze najnowsze pomysły produktów zamieszczone na niniejszej stronie.

Jesteśmy przekonani, że firma „Mada” i marka „X-Treme ” stanie się dla Państwa symbolem łączenia dobrego biznesu z zadowoleniem konsumentów, a dla dzieci synonimem miłej słodkości i dobrej zabawy!

Aby otrzymać aktualny cennik wraz
ze zdjęciami prosimy o kontakt
e-mail: kontakt@madasweet.pl
lub telefoniczny:
tel: +48 413 114 067
gsm: +48 501 354 352

P.P.H.U. “MADA”
Adam Pawłowski
ul. Polna 7
26-026 Morawica, Polska
Sprawdź jak dojechać»